Mini-cursus FORMULIEREN – als lezen en schrijven moeilijk is

Spreek je Nederlands maar vind je lezen en schrijven moelijk? Je bent niet de enige! Meer dan 2,5 miljoen Nederlanders hebben hier last van. Woon je in Overbetuwe? Doe dan mee met de gratis mini-cursussen van Forte. In april gaat de mini-cursus over formulieren.
‘In je Kracht’ – korte cursus formulieren. Deze mini-cursus gaat over formulieren. Over formulieren op papier en op internet. Formulieren zijn vaak moeilijk. We gaan ze samen lezen: wat staat er, begrijp ik de vraag? Wat moet ik invullen, en hoe schrijf ik dat? We oefenen met formulieren die belangrijk zijn voor jou.
De cursus begint op dinsdag 7 april van 19.00 – 21.15 uur. In totaal zijn het drie avonden op 7, 14 en 21 april. De cursus is in de Wieken in Elst. Er zijn maximaal 12 mensen, dus er is genoeg aandacht voor iedereen.
Wil je meedoen? Welkom! Geef je op bij Hermien Auf der Haar van Forte. Zij kan ook meer vertellen over de cursus als je vragen hebt. Je kunt haar bereiken via 06 82 63 42 12 of hermien.auf.der.haar@fortewelzijn.nl

