Eerste Speelkamer in Millingen was een succes!

Lees voor
27 maart 2026

Eerste Speelkamer in Millingen was een succes!

Foto Peter Hendriks

Op woensdag 18 maart kwamen verschillende ouders met hun kinderen samen in jongerencentrum de TOF voor een gezellige en ongedwongen ochtend vol spel en ontmoeting.

Tijdens de bijeenkomst las Tineke van Juffies speel- en beweegcafé op enthousiaste wijze voor, waarna de kinderen heerlijk gingen spelen. Ondertussen vonden ouders hun weg naar elkaar: Er werd gekletst en er zijn nieuwe contacten gelegd. Precies waar de Speelkamer voor bedoeld is!

De Speelkamer is een laagdrempelige ontmoetingsplek voor ouders en jonge kinderen, met ruimte voor spel, ontmoeting en gesprek. Ouders die graag op de hoogte willen blijven van toekomstige bijeenkomsten kunnen zich aansluiten bij de appgroep.

Wanneer: 15 april
Hoe laat: 10.00 – 11.00 uur
Waar:  De Tof, ’t Gengske, Millingen

De volgende bijeenkomsten zijn op 15 april, 10 juni, 15 juli en 19 augustus.

Iedereen is van harte welkom om aan te sluiten! Neem je kindje(s) mee en geniet samen van spel, ontmoeting en een fijne ochtend. De speelkamer wordt georganiseerd door het consultatiebureau van de GGD, de Bibliotheek Gelderland Zuid en Forte Welzijn.

Heb je nog vragen of wil je je aanmelden voor de appgroep? Neem dan contact op met Louise Mensink, louise.mensink@fortewelzijn.nl,  06-45 11 48 38 of Jesse Jansen, jesse.jansen@fortewelzijn.nl, 06- 82 61 26 12