Ontdek Spel aan Huis met Jasmijn Kanters!

Hallo! Mijn naam is Jasmijn Kanters, een enthousiaste en leergierige tweedejaars student Social Work aan de HAN. Dit jaar heb ik de geweldige kans om stage te lopen bij Spel aan Huis, onder begeleiding van coördinator Louise Mensink van Forte Welzijn.
Spel aan Huis
Gedurende 20 weken zal ik met enthousiasme en toewijding werken met verschillende gezinnen. Spel aan Huis is een geweldig programma dat kinderen helpt die wat extra steun kunnen gebruiken in hun ontwikkeling. Elke week breng ik tijd door met de gezinnen om samen met de kinderen te spelen en hen te helpen groeien.
Maar dat is niet alles! Het betrekken van ouders bij dit proces is essentieel, zodat zij kunnen leren en groeien samen met hun kinderen. Na enkele weken stel ik een speelplan op, en na 20 weken hoop ik samen met de gezinnen mooie vooruitgangen te kunnen presenteren.
Spelen is de brug naar groei
Bij Spel aan Huis geloven we dat spelen de brug is naar groei, voor zowel kinderen als ouders. Doe mee en ontdek hoe spel de wereld van een kind kan veranderen!
Meer weten? Kijk op onze site Spel aan Huis 1,5-7 jaar | Forte Welzijn Of neem contact op met Louise Mensink: 06 45 11 48 38/ louise.mensink@fortewelzijn.nl