Zin om (weer) te volleyballen in Beek? Doe mee!

Lees voor
12 februari 2026

Zin om (weer) te volleyballen in Beek? Doe mee!

Lijkt het je leuk om samen met dorpsgenoten actief bezig te zijn en plezier te maken met volleybal? In het Kulturhus in Beek willen we een nieuw beweeggroepje starten rondom deze sport. Laagdrempelig, gezellig en met ruimte voor iedereen die graag in beweging blijft.

Het maakt niet uit of je vroeger hebt gevolleybald of het spel vooral kent van de sporthal of het strand. Ervaring is mooi meegenomen, maar zeker geen vereiste. Het gaat vooral om samen bewegen, elkaar ontmoeten en met plezier actief zijn. Het tempo stemmen we af op de groep, zodat iedereen zich welkom voelt.

De exacte dag en het tijdstip bepalen we samen, op basis van de interesse en beschikbaarheid van de deelnemers. Juist daarom horen we graag van je als je interesse hebt om aan te sluiten of eerst wat meer informatie wilt.

Dus heb je zin om te bewegen, nieuwe mensen te ontmoeten en samen een bal over het net te spelen? Laat dan van je horen en denk mee over dit nieuwe volleybalgroepje in Beek. Samen maken we er iets moois van!

Interesse? Meld je aan of geef je belangstelling door te bellen 06 13 46 41 51 of mailen naar osama.arrogi@fortewelzijn.nl