Medewerkers Berg en Dal

Anne de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Anne-Marie ten Kate

 Teamcoördinator

 

06 - 49 88 10 95

annemarie.ten.kate@fortewelzijn.nl

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Carla Beers

Activiteitenbegeleiding Inloop Plus

 

06 - 30 09 12 82

carla.beers@fortewelzijn.nl

Daniel Daam

 

Activiteitenbegeleiding

06 - 82 65 03 90

daniel.daam@fortewelzijn.nl

Donja Sanders

 

Medewerker Marketing & Communicatie

06 - 53 84 59 09

donja.sanders@fortewelzijn.nl


Dorette van Lieshout

Coördinator Forte Thuis

 

06 - 82 64 85 21

dorette.van.lieshout@fortewelzijn.nl

Ferdi Roelofs

Coördinator sportstimulering gemeente Berg en Dal

 

06 - 13 94 26 78

ferdi.roelofs@fortewelzijn.nl

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Annde de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Name

 

Position

XXXXX / XX XX XX

name@email.com

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Annde de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Name

 

Position

XXXXX / XX XX XX

name@email.com

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Annde de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Name

 

Position

XXXXX / XX XX XX

name@email.com

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Annde de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Name

 

Position

XXXXX / XX XX XX

name@email.com

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl


Annde de Jong 

Participatiecoach

 

06 - 53 81 71 09

anne.de.jong@fortewelzijn.nl

Name

 

Position

XXXXX / XX XX XX

name@email.com

Barbara Burghard

 

Buurtsportcoach

06 - 20 30 49 16

barbara.burghard@fortewelzijn.nl